دانلود آنی یاب

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سامانه آنی یاب

کاربر گرامی با عضویت در سامانه اینترنتی صدور کد مالکیت اشیاء و مدارک ،آنی یاب  اعلام می نمائید که قوانین و مقررات زیر را مطالعه نموده و با آنها موافق هستید و بدین صورت مسئولیت عملکرد خود را در این سایت به عهده خواهید گرفت. لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سامانه آنی یاب به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت سامانه هنگام استفاده از امکانات سامانه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین سامانه آنی یاب است. توجه داشته باشید که ثبت  نام  نیز در هر زمان وبه هر روش به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سامانه از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین و مقررات

__________________             قوانین عمومی   _______________________

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سامانه آنی یاب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های سامانه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

ماده 1- تعاریف :

کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده  یا اقدام به ثبت  نام  یا هرگونه استفاده از خدمات سامانه آنی یاب اقدام نماید و ملزم به رعایت تمامی قوانین می باشد .

مالک

کاربری که با مراجعه به سامانه آنی یاب  ، کالا را به نام خود ثبت کرده است و ادعای مالکیت کالا را دارد، مالک نامیده می شود. آنی یاب  نمی تواند به صورت کامل ادعای مالکیت کالا را احراز کند. مسئولیت دادن اطلاعات نادرست برعهده کاربر می باشد و آنی یاب  هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد

یابنده

کاربری که با مراجعه به آنی یاب  اعلام پیدا کردن کالا را دارد، یابنده نامیده می شود.آنی یاب  نمی تواند صحت اعلام پیدا شدن کالا را بصورت کامل بررسی نماید. مسئولیت دادن اطلاعات نادرست برعهده کاربر می باشد و آنی یاب  هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

واحد صنفی

هر واحد اقتصادي كه فعاليت آن در محل ثابت يا وسيله سيار باشد و توسط فرد يا افراد صنفي با اخذ پروانه كسب داير شده باشد واحد صنفي شناخته مي‌شود

مژدگانی

مبلغی که توسط مالک برای پیدا شدن کالای گم شده خود مشخص می کند. مالک می تواند در هنگام تحویل کالا این مبلغ را به یابنده پرداخت نماید.

کد رهگیری

شناسه منحصر بفردی که بعد از ثبت اطلاعات یا کالا ، از سامانه آنی یاب  دریافت می کنید ، کد رهگیری نامیده می شود.

شماره سریال آنی یاب

شماره منحصر بفردی که به تمامی اشیاء یا  کالاهای دیجیتال و مدارک از طریق چاپ یا الصاق برچسب و حک لیزر و... اختصاص داده شده است.

اشیاء گم شده

به اشیایی گفته می شود که مالک شی،آن را در سامانه آنی یاب  به عنوان اشیاء گم شده ثبت کرده است .

اشیاء پیدا شده

به اشیایی گفته می شود که کاربر (یابنده) حقیقی یا سازمانی آن را پیدا کرده و در سامانه آنی یاب  ثبت کرده است ویا برچسب مخصوص را روی آن نصب نماید.

کالای جدید

به کالایی گفته می شود که کاربر آن را تازه خریده است و می تواند در سامانه آنی یاب  ثبت کند.

سامانه آنی یاب 

سامانه ایی است که اطلاع رسانی گم شدن کالا را ، در کمترین زمان ، با حداقل هزینه ، در گستره جغرافیایی وسیع و به تعداد زیادی از مخاطبان( از جمله واحد های صنفی و عموم مردم) در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر می سازد . همه داده ها واستراتژی های سامانه، متعلق به سامانه آنی یاب می باشد

ماده 2-نحوه تحویل اشیاء و مدارک

سامانه آنی یاب ، نقشی در تحویل شی ، دریافت مژدگانی وتوافقات بین یابنده ومالک ندارد. بعد از تطبیق مشخصات شی گم شده و پیدا شده ، اطلاعات یابنده به مالک داده می شود. مالک با هماهنگی یابنده دریافت کالا و پرداخت(احتمالی) مژدگانی را انجام می دهد. آنی یاب  در خصوص ادعای طرفین و تحویل شی مسئولیتی ندارد. یابنده می تواند جهت بررسی صحت ادعای مالک مشخصاتی از شی را دریافت کند.هر گونه ادعای قضایی ،اداری یا صنفی در این خصوص به هیچ وجه ارتباطی به سامانه آنی یاب  نخواهد داشت و طرفین ملزم به پاسخگویی خواهند بود.
کاربر موظف است پس از دریافت یا پیدا کردن اشیاء خود به هر طریقی وضعیت شی را از طریق پنل رهگیری تغییر یا اطلاع دهد. .

ماده 3-زمان قرارداد

مدت زمان نگهداری اطلاعات اشیاء ثبت شده(ثبت نام -گمشده ها-پیداشده ها) فعال برروی سامانه آنی یاب  ، از زمان ثبت نام، به مدت 12 ماه می باشد ودرصورت عدم شارژ کاربری و تمدید عضویت ،حساب کاربری شما غیرفعال خواهد شد.

ماده 4- مبلغ قرارداد

برای ثبت نام یا استفاده از خدمات در سامانه آنی یاب  ،در بعضی از موارد نیاز به پرداخت هزینه می باشد. حداقل مبلغ ارائه خدمات و سایر هزینه ها در صفحات مختلف این سامانه قرار گرفته است ، که یا توسط کارگزار آنی یاب  و یا به صورت آنلاین توسط درگاه بانک ملت یا پارسیان دریافت می شود.

 

ماده5-ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات سامانه آنی یاب استفاده می کنید،  مشخصات  خود را ثبت می کنید و یا به سامانه ایمیل می زنید یا پیامک ارسال میکنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که سامانه به صورت الکترونیکی (از طریق سامانه تلفن گویا  ایمیل، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه یا اطلاعیه های مهم، امکان دارد سامانه برای کاربران وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه سامانه را از طریق  ارسال پیامک یا از سایت و یا  ایمیل لغو کنند.
توجه داشته باشید که سر شماره های 30005020 و 30004858  تنها شماره ای  است که سامانه از طریق آن برای کاربران خود پیامک (اس ام اس) ارسال می کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سامانه اینترنتی صدور  کد مالکیت اشیاء و مدارک ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سامانه آنی یاب است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@aniyab.ir اطلاع دهید. همچنین شماره های  30005020/ 30004858 سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش ثبت  نام  و یا رویدادها،خدمات و سرویس های ویژه سامانه را به اطلاع کاربران می رساند و که برای سهولت شما کاربر گرامی امکان دریافت پیامکهای شما از طریق این شماره نیز وجود دارد.

ماده 6 -سیاست های رعایت حریم شخصی

سامانه آنی یاب به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. سامانه متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا،تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.در واقع با استفاده از سایت سامانه، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سامانه، مانند متن،گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه جزئی از اموال سامانه آنی یاب محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود سایت در انحصار سامانه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سامانه محفوظ می دارد و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از خدمات، فرم ها، اطلاعات و هر گونه استفاده از مشتقات وب سایت سامانه و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سامانه محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات سامانه، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.

سامانه خدماتی مناسب استفاده افراد زیر 14 سال ارائه نمی کند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان تر هستند می باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی aniyab.ir  است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه یا تماس  از طرف آدرس ها و شماره تماس های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم. وب سایت سامانه هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از aniyab.ir  ، Aniyab.comو ani1.ir ،Aniyab.info هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون یاهو، اسکایپ، وایبر، واتسآپ یا جی میل و غیره  ندارد و هیچ گاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران اینجا را کلیک کنید.

ماده 7-امکانات سامانه آنی یاب 

سامانه آنی یاب  به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت نام می‌‏دهد .کد رهگیری کلیه کالاهای ثبت شده در آنی یاب  از طریق پیام کوتاه یا ایمیل به کاربر ارسال می شود. کاربر متعهد می گردد موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سامانه آنی یاب  به دقت ملاحظه نماید. ورود کاربران به سامانه آنی یاب  هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری سامانه آنی یاب  و سایر خدمات ارائه شده توسط این سامانه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سامانه آنی یاب  است. کاربر همچنین توجه دارد که ثبت نام نیز در هر زمان و به هر روش به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سامانه آنی یاب  از سوی کاربر است. ازآن جایی که تکمیل فرآیند ثبت نام بعضی از خدمات  ممکن است مستلزم به دریافت مبلغی باشد. بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام ، وجه دریافتی حتی در صورت ورود اطلاعات نادرست ، مسترد نمی شود.کاربران باید هنگام ثبت نام ،خدمات مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، امکان تغییر اطلاعات وجود ندارد. عواقب ثبت اطلاعات نادرست بر عهده کاربر می باشد درصورتی که واحد صنفی طرف قرارداد سامانه آنی یاب  ، در قبال ارائه خدمات سامانه آنی یاب ، مبلغی بیشتر از مبالغ مشخص شده در سامانه دریافت نمایید، تمامی مسئولیت با واحد صنفی می باشد. مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به وب سایت‏‌های لینک شده درسامانه آنی یاب  باشد، برعهده کاربر خواهد بود.

ماده 8 -قوانین صدور  و فعالسازی کد عضویت

 1-8 ثبت  نام

کاربران باید هنگام ثبت  نام ، فرم ثبت نام را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و تا زمانی که ثبت نام  از طریق وبسایت سامانه انجام نگیرد، مراحل  خدمات رسانی  آنی یاب شروع نخواهد شد.

2-8بر طبق ابلاغ  شیوه نامه  پست مرکزی به کل ادارات پست کشور، موظفند اشیاء و مدارک دارای بارکد را تفکیک و به آنی یاب جهت پیگیری مالک واقعی اطلاع دهند،و عدم اجرای این کار توسط پست مسئولیت حقوقی برای آنی یاب نخواهد داشت.

3-8شما با ثبت نام اجازه می دهید در هر زمان از شبانه روز در صورت استعلام یا ارسال بارکد شما توسط یک یابنده ،سامانه آنی یاب به شما از طریق پیامک ،تماس نرم افزاری،تماس اپراتوری،اطلاع رسانی داخل اپلیکیشن یا صفحه کاربری شما ،ایمیل و یا روش های متدوال اطلاع رسانی نماید

4-8فراهم کردن این زیر ساخت از طرف آنی یاب صرفا به منظور تسهیل در شناسایی مالکین اشیاء ،مدارک و حیوانات یا آدم های گمشده می باشد و آنی یاب تعهد حقوقی یا الزام آور برای این موضوع ندارد و صرفا یک روش کار است چرا که تمامی فعالیت سامانه آنی یاب منوط به مداخله شخص ثالثی تحت عنوان یابنده می باشد و اگر یابنده اقدامی نکند هیچ مسئولیتی متوجه آنی یاب نخواهد بود ولی تیم آنی یاب تلاش و مشاوره لازم در این خصوص را به مشترکین خود خواهد داد.

5-8نصب برچسب یا پلاک روی شیء یا اسناد یا حیوان یا انسان اختیاری بوده و محل الصاق یا نصب به عهده مشتری می باشد و آنی یاب تعهد یا مسئولیتی در این خصوص که نصب برچسب روی اسناد در محل هایی که ممکن است از سوی صادر کننده های آن و یا سازمان های مختلف ممنوعیت داشته باشد و یا برای حیوانات محل نصب پلاک ممکن است مشکل داشته باشد ،نخواهد داشت.

6-8با توجه به ماهیت فعالیت سامانه آنی یاب (Aniyab.ir) و همچنین لزوم رعایت حقوق یابندگان، کلیه کاربران این سامانه موظف و متعهد به رعایت عدم ایجاد مزاحمت برای یابندگان ، اعلام شده در صفحه پنل کاربری خود یا پیام ها و تماس های اطلاع رسانی می باشند و در صورت دریافت گزارشاتی در این زمینه پس از رسیدگی، بر طبق قوانین سامانه با کاربر مربوطه برخورد خواهد شدو در صورت اثبات این موضوع در بار اول برای 6 ماه خدمات رسانی برای آن کد ملی قطع خواهد شد و پس از اخذ تعهد محضری در صورت تکرار برای همیشه آن کد ملی امکان دریافت خدمات را نخواهد داشت و مراتب به پلیس فتا و مراجع قضایی منعکس و پیگیری خواهد شد.

7-تمامی کاربران سامانه می بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات و اسامی مناسب برای نام کاربری خود استفاده نمایند و در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب از خدمات رسانی برای حساب کاربری مذکور جلوگیری به عمل خواهد آمد و کد مربوطه غیر فعال خواهد شد.

8-در صورتی که کارشناسان مورد تائید آنی یاب تشخیص دهند که اصول و قوانین ثبت نام شده در سامانه رعایت نمی شود،پس از اطلاع رسانی به مالک آن از خدمات رسانی به آن نام کاربری جلوگیری به عمل خواهد آمد.

9- مبنای ارسال رمز ورود به سامانه ،شماره تلفن همراه شما می باشد که در فرم ثبت نام یا در سامانه ثبت کرده اید،در صورت واگذاری خط تلفن همراه یا تلفن ثابت حتما باید در سیستم درخواست تغییر شماره تلفن همراه را بدهید و درصورت عدم انجام این مورد کلیه مشکلات پیش آمده در این زمینه متوجه شما خواهد بود و آنی یاب مسئولیتی نخواهد داشت

10-اعلام شماره تلفن جهت ثبت نام به منزله این است که شما مالک این خط هستید و اگر به اشتباه یا عمدا شماره اشتباهی شخص دیگری را وارد کنید کلیه مسئولیت های حقوقی و مدنی به عهده شما خواهد بود و آنی یاب به منظور حفظ حقوق مشتریان ،حق خواهد داشت مراتب را از مراجع قضایی پیگیری کند.

11-به شما اعلام شده است که این برچسب ها بر اساس GPS   یا RFID عمل نمی کند و حتما باید یک یابنده اقدام به ارسال کد شما به سامانه آنی یاب به روش های ممکن ،انجام دهد در غیر اینصورت سامانه آنی یاب امکان تشخیص محل یا شماره یابنده را نخواهد داشت .

12-نصب برچسب بدون ثبت نام در سایت به منزله عدم امکان شناسایی مالک در هنگام پیدا شدن اشیاء و مدارکش می باشد که در اینصورت هیچگونه مسئولیتی متوجه آنی یاب نخواهد بود ،همیشه برای تست اینکه کد شما فعال شده یکبار از یک شماره دیگر کد مالکیت خود را به 30005020پیامک کنید که شماره پیامک،پیامک کننده برای شما ارسال خواهد شد و یا کد خود را از شماره تلفن همراهی که ثبت نام کردید به 30005020 پیامک کنید میزان شارژ آنی یاب شمار ار ارسال خواهد کرد.
13-شارژ کدهای آنی یاب برای هر اطلاع رسانی  هنگام پیدا شدن مبلغ 150.000 ریال می باشدو اطلاع رسانی  از طریق پیامک ،تماس نرم افزاری،تماس اپراتوری،اطلاع رسانی داخل اپلیکیشن یا صفحه کاربری شما ،ایمیل و...این هزینه از شارژ آنی یاب کسر خواهد شد.و این شارژ هیچ ارتباطی با شارژ اپراتورهای همراه اول، ایرانسل،رایتل و... ندارد.

13-1: قابل ذکر است تعهد خدمت اطلاع رسانی رسانی بابت برچسب های بارکد دار ویژه اشیاء گمشده آنی یاب حداکثر یکسال از زمان ثبت نام می باشد و بر اساس نوع طرح ثبت نامی صرفا در طرح 350.000 ریال (14 لیبله) یکبار شارژ اطلاع رسانی رایگان دارد و در صورتیکه شخص در طول یکسال در همین طرح بیش از یکبار چیزی را گم کند و سامانه به هر روشی اطلاع رسانی نماید در صورت نداشتن شارژ کاربری آنی یاب یا بیش از یکسال تاریخ عضویت، اطلاع رسانی متوقف نخواهد شد  و پیامی با این محتوا ارسال خواهد شد: مشترک محترم ، درصورتیکه شی مفقودی داشتید ،پیامی از سمت آنی یاب بابت اطلاع رسانی شماره یابنده در حال ارسال است،ولی به دلیل نداشتن شارژ اطلاع رسانی کد عضویت آنی یاب ،پیام های اطلاع رسانی برای شما ارسال نمیشود،لطفا اقدام به شارژ کد آنی یاب از لینک زیر نمایید،

http://ani1.ir/Charge

شماره تماس پشتیبانی: 02188965348-02162801

13-2: امکان استعلام شارژ با ارسال کد عضویتتان به سامانه 30005020 میزان شارژ موجود در کد به شما نمایش داده میشود ،همچنین در منوی سمت راست کاربری اپلیکیشن موبایلی و در نوار بالای صفحه کاربری خودتان در وب سایت آنی یاب بعد از لاگین کردن قایبل مشاهده می باشد.

13-3:از آنجائیکه سامانه آنی یاب یک وبسایت دانش بنیان می باشد، وابسته به هیچ نهاد یا ارگان دولتی نبوده و تمامی هزینه های این شبکه توسط مشتریان عزیز تامین میشود و دریافت شارژ از مشتریان محترم بابت تعهد ارائه خدمات در سالیان آتی و ارتقاء کیفیت و نگهداری شبکه می باشد

13-4:  در صورتیکه مالکین مایل به اعطای مژدگانی بابت پیدا شدن به آنی یاب می باشند یا  شخصی مایل به کمک به تامین هزینه های این مرکز می باشد می توانند کد 567 را به 30005020 پیامک تا هماهنگی لازم صورت پذیرد.

14-سامانه آنی یاب تست کردن کد آنی یاب شما توسط شخصی دیگر یا صوری بودن یابنده را نمی تواند تشخیص دهد،در صورتیکه شیء گمشده ای نداریدو با چنین موردی مواجه شدید، مراتب را به پشتیبانی آنی یاب 02162801 اطلاع دهید.

15-دریافت مژدگانی توسط یابنده یا عدم تحویل کالای پیدا شده یا ایراد دار بودن شیء پیدا شده تحویلی توسط یابنده و یا ایجاد هرگونه مشکل پیش آمده هنگام تحویل کالای پیدا شده توسط یابندگان به مالکین مسئولیتی به عهده آنی یاب نمی باشد و توصیه آنی یاب در این خصوص به پیگیری و مشاوره از طریق کارشناسان پشتیبانی آنی یاب می باشد. همچنین تحویل گیرنده مدارک که کالای وی پیدا شده برای احراز هویت هنگام دریافت باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

16-شما با ثبت نام در این سامانه اجازه میدهید شماره یابندگانی(واقعی نبودن یابنده ارتباطی به آنی یاب ندارد)  که کد شما را پیامک کرده اند برای شما ارسال شودیا همچنین پیام های اطلاع رسانی مرتبط با سامانه آنی یاب نظیر تخفیف ها یا معرفی خدمات جدید را برای شما ارسال کند و در این خصوص اجازه داده اید به صورت 24 ساعته این سامانه پیامک های اطلاع رسانی را برای شما ارسال کند.

17-به جهت حمایت از کسب و کارهای دانش بنیان و با توجه به ثبت اختراعی و ثبت علامت بودن خدمات و محصولات آنی یاب شما اجازه نخواهید داشت در سامانه های کپی برداری شده که حقوق این اختراع یا مالکیت معنوی را نقض کرده اندتحت هر عنوانی ثبت نام و عضو شوید و در صورت انجام این عمل تحت تعقیب قضایی قرار خواهید گرفت و آنی یاب اجازه خواهد داشت خدمات اطلاع رسانی به شما را به حالت تعلیق در بیاورد و اقدامات لازم را به جهت حفظ حقوق مالکیت فکری انجام نماید.

18-شما می پذیرید بعد از سپری شدن مدت یکساله تعهد اطلاع رسانی پیدا شدن از تاریخ ثبت نام  و فعالسازی ،حق عضویت سالانه 150.000 ریال را پرداخت نمائید  یا پرداخت مبلغ 150.000 ریال هنگام اطلاع پیدا شدن کد تان را از لینک ارسال شده در پیامک ،کد عضویت آنی یاب خود را شارژ و تمدید کنید.

19- از قرار ملاقات گذاشتن با یابندگان در جاهای خلوت و جاهای مشکوک بپرهیزید و مراتب را به پلیس اطلاع دهید.در هر صورت آنی یاب هیچگونه مسئولیتی در خصوص قرار گذاشتن با یابنده و مشکلات احتمالی پیش آمده را نمی پذیرد و توصیه آنی یاب به پیگیری از طریق پشتیبانی آنی یاب می باشد .

20-دریافت هزینه توسط نهادها و سازمان های دارای سیستم نگهداری و تحویل اشیاء پیدا شده همانند پست هیچ ارتباطی به آنی یاب ندارد و می بایست برابر قوانین آن سازمان انجام دهید و آنی یاب هیچگونه تعهدی در خصوص افزایش یا کاهش یا عدم دریافت وجه توسط آن سازمانها را ندارد و صرفا پیدا شدن اشیاء و مدارکتان را اطلاع می دهد.

21-تاخیر در پیدا شدن ،از زمان گمشدن هیچگونه تعهدی برای آنی یاب ندارد و ممکن است یک شیء که برچسب آنی یاب را داشته اصلاً پیدا نشود یا با تاخیر حتی چند ماهه و چند ساله پیدا شود.

22-با توجه به ارسال لینک سایت یا قوانین و مقررات در پیامک ثبت نام، کاربر حق هر گونه ادعایی در خصوص عدم اطلاع از  قوانین را از خود سلب و ساقط می نماید.

23-سامانه آنی یاب اجازه خواهد داشت به کلیه مراکز نگهداری اشیاء پیداشده و گمشده کشور و سازمانها نظیر پست، مترو، قطار، فرودگاه، تاکسیرانی، اتوبوسرانی، ترمینال های قطار ،کشتی، اتوبوس، اماکن متبرکه، دسترسی لازم به اطلاعات ثبت شده شما در سامانه را به منظور اطلاع رسانی به مالکین برچسب های نصب شده روی مدارک را بدهد و با این مراکز همکاری نماید .

 

ماده 9- نمایندگی

  • آنی یاب به جز در شعبات پست و پیشخوان نماینده فروش ، در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فیزیکی و مجازی ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی آنی یاب پردازش می شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سامانه اطلاع دهیدو یا از شماره تماس 02191012020 استعلام بگیرید.
  • جهت دریافت نمایندگی با شماره 02162801 داخلی 9 تماس بگیرید.

ماده10- قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه اتفاق از موارد قوه قهریه، سامانه  آنی یاب، www.aniyab.ir هیچ گونه مسئولیتی نداشته و نخواهد داشت.