درباره آنی یاب

آنی یاب، پس از مدت‏ها تحقیق در بازار و بررسی نیازها و مشکلات موجود در حوزه اشیاء و مدارک گمشده، موفق به ابداع، تولید و عرضه لیبل های آنی‏ یاب شد. این محصولات برگرفته از اختراع ثبت شده به شماره 71495 در شهریور ماه سال 1390 در سازمان ثبت اختراعات به نام آقای سید مهدی قیصری می باشد.
شما می‏توانید با خرید و ثبت ‏نام بسته‏ های آنی‏ یاب، دارای کد مالکیت اختصاصی شده و مدارک و اشیاء خود را از طریق برچسب های مخصوص به این کد مجهز نمایید. پس از آن درصورتی که مدارک یا اشیاء خود را گم کنید،  یابنده قادر خواهد بود در زمانی بسیار کوتاه شماره موبایل خودش را برای شما از طریق پیامک یا تماس یا ایمیل ارسال کند. 
در واقع آنی یاب سعی دارد تا با بکارگیری خلاقانه فناوری‏ های موجود و حتی با ایجاد آنها، از گم شدن اشیاء و مدارک پیشگیری کرده و در صورت گم شدن، فرآیند پیدا شدن آنها را تا حد امکان سریع، اثربخش و کم‏ هزینه نماید.
آنی یاب  با شعار از این پس اشیاء گمشده دنبال شما می‏گردند به تولید بسته‏ های آنی‏ یاب می‏پردازد. تیم تحقیق و توسعه آنی یاب  با تمام توان و با تلاش‏های شبانه‏ روزی در حال فعالیت است، منتظر محصولات جدید ما باشید...

راههای ارتباط با آنی یاب
شماره تماس : 88965348-021
شماره پیامک : 30005020
ایمیل : info@ani1.ir